تبلیغات
کشتی کج - مطالب هفته سوم تیر 1390
google
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

لطفا صبر کنید

John Cena Randy Orton wallpaper

1920×1200 | 1680×1050 |

1600×900 | 1440×900 | 1280×1024 |

1280×800 | 1024×768 / iPad | 800×600

| PSP wallpaper |

iPod Touch / iPhone wallpaper | 3D wallpaperنوشته شده توسط :amir jafary
سه شنبه 21 تیر 1390-11:21 ق.ظ


عکس های دیستنیشن ایکس 2011: بصورت کامل

لینک دانلود (لینک مستقیم) .................................... حجم: 1.5 مگابایت | تعداد : 40 قطعه

لینک دانلود  لینک کمکی ........................................ حجم: 1.5 مگابایت | تعداد : 40 قطعه
نوشته شده توسط :amir jafary
سه شنبه 21 تیر 1390-11:14 ق.ظنتایج و تصاویر کامل پی پی وی اسلمی ورساری 2011 - TNA Slammiversary 2011 PPV Results


نتایج پی پی وی دیستنیشن ایکس 2011:
پی پی وی ماه جولای تی ان ای بامداد امروز در فلوریدا با عنوان دیستنیشن ایکس برگزار شد. بر خلاف پی پی وی های قبلی، این رویداد مسابقه ای بر سر عنوان سنگین وزن تی ان ای نداشت و مستر اندرسون به استراحت پرداخت. از طرفی برخورد دو دوست قدیمی، کریستوفر دنیلز و ایجی استایلز و بازی آن ها در مین اونت این پی پی وی بسیار جالب و جذاب بود. همچنین رینگ های مسابقه این رویداد، شش بعدی بود و فضای جدیدی را در تی ان ای رقم زده بود. هم اکنون می توانید در ادامه مطلب شاهد نتایج کامل این پی پر ویو باشید:
جهت دریافت تصاویر و عکس های پی پی وی تی ان ای دیستنیشن ایکس 2011 می توانید به وب سایتی که در ادامه مطلب معرفی شده بروید.

( نتایج این رویداد بصورت اختصاصی فقط در سایت پرشین اسپورت ، کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز می باشد. )
مسابقه اول: کازاریان در مقابل ساموآ جو
بازی آغاز شده و جو کنترل بازی را در اختیار دارد. کاز در اجرای کراس بادی ناموفق بود و یک اتومیک دراپ را از جو خورد. در ادامه چند هدبات از جو زده شد اما وی اسپرینگ بورد و میسل دراپ کیک را پس از آن از کاز دریافت کرد. حالا اسپرینگ بورد دی دی تی از سوی کاز اجرا شد اما در پین ناموفق بود. در پایان جو، حریف را برای اجرای چوک در گوشه رینگ آماده میکرد که کاز وی را رول آپ کرد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: کازاریان

مسابقه دوم: مارک هاسکینز در مقابل داگلاس ویلیامز
مگنوس و راب تری در کنار رینگ حضور دارند. صحبت های قبل از بازی منجر به چلنج کردن ویلیامز توسط هاسکینز شد و وی هم قبول کرد. بازی شروع شد و یک بیگ بوت از مارک اجرا شد. حالا مانکی فلیپ از سوی مارک زده شد ولی در ادامه با خوردن چند اسلم، سوپلکس را از داگلاس دریافت کرد. مارک چند دقیقه ای بر اثر سابمیشن داگلاس بی جان شد اما در ادامه در اجرای شوتینگ استار پرس ناموفق بود و داگلاس با رول آپ برنده بازی شد.
برنده مسابقه: داگلاس ویلیامز

مسابقه سوم: اریک یانگ و شارک بوی در مقابل تیم جنریشن می
در ابتدا ناهمانگی بین یانگ و بوی برای آغاز کردن بازی به وجود آمد که در نوع خود عجیب بود! جرمی و شارک در نهایت بازی را آغاز گردند که جرمی بهتر کار کرد اما در ادامه یانگ وارد رینگ شد و ضربه ای به جرمی زد تا جرمی مجبور به تگ کردن با مکس شود. در ادامه جرمی اسلیپر هولد را اجرا کرد ولی بوی در شماره 2 برگشت. حالا یانگ یک سوپلکس و بوی نیز چمر را روی مکس اجرا کردند و در پایان یانگ، ویل برو اسلم را زد و برنده شد.
برنده مسابقه: اریک یانگ و شارک بوی

مسابقه چهارم: الکس شلی در مقابل رابی ایی در مقابل شینون مور در مقابل آمازینگ رد
یک بازی فتال فور وی مچ جهت نامبر وان کنتندر شدن برای کمربند قهرمانی ایکس دیویژن، عنوان بازی بعدی بود. بازی آغاز شد و مور در همان ابتدا همه را به گوشه رینگ پرت کرد تا ایکس دیویژن را بگیرد ولی در ادامه با حمله آمازینگ رد مواجه شد. یک بیگ بوت از رد به شلی زده شد اما در ادامه رد توسط ایی به بیرون رینگ افتاد ولی شلی آمد و اجازه به ایی نداد تا اکس دیویژن را بردارد. در ادامه ایی یک بیگ بوت به شلی و مور زد. شلی به سمت کسب عنوان رفت که ایی یک کلوسلاین به وی زد. کار به جائی رسید که شلی، رد و مور به بالای کابل رفتند که ایی آمد و مور و رد را به بیرون پرتاب کرد اما مقابل شلی کم آورد و خودش به پایین پرتاب شد تا شلی برنده بازی شود.
برنده مسابقه و نامبر وان کنتندر: الکس شلی

مسابقه پنجم: راب ون دام در مقابل جری لین
بازی آغاز شد و یک شولدر بلاک از آر وی دی زده شد اما وی همان فن را دقایقی بعد از لین خورد. حالا اسپرینگ بورد دراپ کیک از سوی لین اجرا شد. در ادامه ون دام در اجرای سوپلکس ناموفق بود ولی یک کلوسلاین به لین زد. در ادامه لین یک صندلی آورد و به سر ون دام کوبید و موجب خونریزی از سر وی شد. در ادامه ون دام یک سانست بامب قوی از لین خورد. حالا لین صندلی را برداشت تا بار دیگر ون دام را بزند اما حریف با یک کیک، لین را به زمین انداخت و بلافاصله فایو استار فراگ اسپلش را اجرا کرد و برنده این مسابقه دشوار شد.
برنده مسابقه: راب ون دام

مسابقه ششم: زیما یون در مقابل آستین آریس در مقابل جک اوانز در مقابل لو کی
برنده این بازی، عضو جدید کمپانی تی ان ای میشد! حضور استار سابق WWE، کاوال که با نام لو کی بازی میکرد نیز جالب توجه بود. کی با چند لگد، آریس و یون را از جریان خارج کرد اما یک دراپ کیک قوی از اوانز دریافت کرد. حالا اوانز با اسپین کیک، حریفش را به زمین کوبید. حالا لو کی، دراگون اسلیپر را به یون و اوانز زد. در ادامه آریس در پین ها و اوانز در اجرای 630 ناموفق بودند اما در نهایت آریس بیگ برین باستر را روی لو کی اجرا کرد و برنده شد.
» نکته جالب پس از پایان بازی این بود که آریس با برد توانست با ایمپکت قرارداد امضاء کند ولی تماشاگران شعار با همشون قرارداد ببندید را سر دادند که موجی غافل گیری مسئولان شد!
برنده مسابقه: آستین آریس

مسابقه هفتم: آبیس (c) در مقابل برایان کندریک
این بازی بر سر کمربند قهرمانی ایکس دیویژن برگزار شد. بازی آغاز شد و ابیس به شدت به برایان حمله کرد. در ادامه برایان با زدن ضرباتی به شکم ابیس، او دقایقی بی حال کرد! ابیس بلند شد و یک ضربه محکم به داور زد! حالا اریک بیشاف به همراه بالی ری، گانر و اسکات استینر وارد رینگ شدند تا به برایان حمله کنند. اما در ادامه جنریشن می و آمازینگ رد هم به کمک برایان آمدند. در میان تعجب همگان، همه استارها از رینگ بیرون رفتند و حواس آبیس هم پرت شده است که کندریک وی را رول آپ کرد و قهرمان جدید شد.
برنده مسابقه و قهرمان جدید: برایان کندریک

مین اونت
مسابقه هشتم: کریستوفر دنیلز در مقابل ایجی استایلز
بازی بین دو دوست دیرینه آغاز شد و هر دو حرکت های زیبایی را در ابتدای بازی به نمایش گذاشتند و دیگری بر حریف برتری چشمگیری نداشت! در بیرون رینگ، دنیلز در اجرای بست مونسولت اور ناموفق بود و ایجی، استایلز کلش را روی وی اجرا کرد اما در پین ناموفق بود. حالا دنیلز سابمیشن انگلز وینگز را اجرا کرد ولی استایلز از آن بیرون آمد. در ادامه دنیلز برای اجرای فن دیگری روی طناب ها رفت که استایلز اجازه نداد و یک اسپیرال تپ را به دنیلز زد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: ایجی استایلز

» پس از پایان بازی، دنیلز ناراحت بود که استایلز آمد و به او دست داد و در پایان هر دو استار همدیگر را در آغوش گرفتند و این شوء در همین لحظه به پایان رسید.نوشته شده توسط :amir jafary
سه شنبه 21 تیر 1390-11:12 ق.ظ» جدیدترین خبرها از دنیای کشتی کج :


احتمال تغییر شخصیت میسون راین: میسون راین انتظار دارد پس از اخراج پانک از WWE و بازگرداندن وی و بلاتکلیفی گروه نکسز شاهد تعیین شخصیت معلوم برای خود باشد....

اخبار تازه منتشر شده از لایو ایونت راو هفته گذشته در بریزبن استرالیا : احترام متقابل سینا به پانک و پانک به وی!!! علاوه بر تغییر ظاهری سی ام پانک در لایو ایونت راو هفته گذشته در بریزبن استرالیا طی خبری که به تازگی منتشر یافته اتفاقاتی در این لایو ایونت از دوستی و احترام متقابل این دو استار متضاد (در استوری) با یک دیگر در این لایو ایونت WWE افتاده است!!!....

استوری جدید بر سرکمربند اکس دیویژن TNA و قهرمان جدید این کمربند: پس از پیروزی برایان کندریک در پی پر ویو تی ان ای اکس دستینیشن 2011 مقابل آبیس و کسب عنوان قهرمانی اکس دیوین TNA و ....

آپدیت مسابقات پی پر ویو WWE با نام مانی این د بانک 2011: مسابقات تاکنون از کمپانی WWE برای پی پر ویو Money In The Bank امسال به ثبت رسیده اند عبارتند از...

.

 

  • احتمال تغییر شخصیت میسون راین
با توجه به اخراج سی ام پانک از WWE و آغاز به کار دوباره وی و بلاتکلیفی گروه نکسز و اینکه خبرها حاکی از این است که با اتفاقات بوجود آمده شاهد انقلابی در شخصیت CM PUNK باشیم شاید شاهد این باشیم که پانک از رهبری گروه نکسز کناره گیری کند و در اون صورت با توجه به اخبار و اضحارات استوری نویسان WWE میسون راین دومین نفری است که پس از خروج بهترین دوستش از تیم این تیم را ترک کند و در آن صورت به احتمال بسیار وی بادیگاردی یکی از دو چهره د میز یا آلبرتو دل ریو را به عهده می گیرد.
(البته هیچ خبری مبنی بر خروج پانک از گروه خود بیان نشده و حتی اگر سی ام پانک این گروه را ترک نکند و همچنان سرگروه باقی بماند طبق اخبار بیان شده بزودی شاهد ترک میسون راین از این تیم خواهیم بود که در صورت خروج وی حتما او به یکی از دو استار ذکر شده می پیوندد).

  • اخبار تازه منتشر شده از لایو ایونت راو هفته گذشته در بریزبن استرالیا : احترام متقابل سینا به پانک و پانک به وی!!!
علاوه بر تغییر ظاهری سی ام پانک در لایو ایونت راو هفته گذشته از کمپانی WWE واقع در بریزبن استرالیا خبر های منتشر شده حاکی از آن است که پس از چیره شدن سینا بر پانک در مین ایونت این رخداد سی ام پانک میکروفن را آورده و یک سری صحبت هایی و تعریفاتی از جان سینا می کند!!! که در اون لحظه تبلیغات بازرگانی پخش می شود و در برگشت از تبلیغات سی ام پانک مشاهده شده که دست در دست سینا بلندگو را به او واگزار کرده و با دست تکان دادن به طرف وی رینگ را ترک می کند!
و در اینجا جان سینا نیز رو به پانک می کند و به او می گوید : مسابقه من و تو در مانی این د بانک 2011 به بزرگترین مسابقه سال WWE تبدیل می شود و حتی از مسابقه من با د راک در رستلمنیا 28 سر همین کمربند WWE دیدنی تر است.

  • استوری جدید بر سر کمربند اکس دیویژن TNA و قهرمانی جدید این کمربند
همانطور که می دانید در شو پی پر ویو کمپانی TNA با نام X_Destination 2011 که به تاریخ : 10 جولای 2011 در مسابقه ای آبیس (C) به مصاف برایان کندریک رفت که در این مسابقه این کندریک بود که بر آبیس غلبه و قهرمان جدید کمربند TNA X-Divinision شد.
همچنین در دگر مسابقه ای در همین PPV و در یک مسابقه آلتیمات اکس : الکس شلی در برابر رابی ایی دربرابر شنون مور دربرابر آمازینگ رد قرار گرفت که برنده مسابقه حق مبارزه با قهرمان کمربند اکس دیویژن را پیدا می کرد که در این مسابقه الکس شلی بر رقبا چیره گشت و نامبر وان کنتندر کمربند شد.
حال ما باید شاهد استوری زیبایی بین الکس شلی و برایان کندریک قهرمان بر سر این تایتل باشیم.

  • آپدیت مسابقات پی پر ویو WWE با نام مانی این د بانک 2011
همانطور که می دانید پی پر ویو سالانه WWE با نام مانی این د بانک 2011 به عنوان PPV بعدی این کمپانی در تاریخ : 17 جولای 2011 در شیکاگو امریکا برگزار می شود.
مسابقات تاکنون از کمپانی WWE برای پی پر ویو Money In The Bank امسال به ثبت رسیده اند عبارتند از :

John Cena (C) VS. CM Punk For The WWE Championship

Randy Orton (C) VS. Christian For The World Heavyweight Championship

Raw Money In The Bank Ladder Match : Rey Mysterio VS. Alberto Del Rio VS. Alex Riley VS. The Miz VS. R-Truth VS. Kofi  Kingston VS. Jack Swagger VS. Evan Bourne

Smackdown Money In The Bank Ladder Match : Kane VS. Sheamus VS. Sin Cara VS. Daniel Bryan VS. Cody Rhodes VS. Wade Barrett VS. Justin Gabriel VS. Heath Slater

Kelly Kelly VS. Brie Bella For The WWE Divas Championship

The Big Show VS. Mark Henry


نوشته شده توسط :amir jafary
سه شنبه 21 تیر 1390-11:03 ق.ظ

<!-- Begin OxinAds.com Banner Code -->
<script type="text/javascript" src="http://www.oxinads.com/showbanneri.php?b=NzAz&a=MQ==&bs=Nw==&s=NDY4eDYw&u=63798&text=1"></script>
<!-- End OxinAds.com Banner Code -->نوشته شده توسط :amir jafary
یکشنبه 19 تیر 1390-12:57 ب.ظ

 

-----------------------------------

بیوگرافی دکستر جکسون:

نام : دکستر جکسون Dexter Jackson

لقب : The Blade ( شمشیر)

محل سکونت: ایالت فلوریدا ، جکسون ویل ؛ ایالات متحده امریکا

تاریخ تولد : 25 نوامبر سال 1969

قد : 5 فوت و 6 اینچ (168سانتی متر)

وزن عادی : 235 پوند ( 107 کیلوگرم )

وزن مسابقه : 215 پوند ( 98 کیلوگرم )

زندگی نامه دکستر جکسون:

دکستر جکسون در بیست و پنجم نوامبر سال 1969 در جکسون ویل ، فلوریدا متولد شد. دکستر اولین بار در سال 1992 در مسابقه قهرمانی کمیته ملی بدن سازی در ایالت جنوبی شرکت کرد و در آن مسابقه سوم شد.
دکستر جکسون در سال 1999 برای اولین بار در مسابقه آرنولد کلاسیک شرکت کرد و توانست رتبه هفتم را کسب کند. در همان سال دکستر جکسون در مسابقات شب قهرمانان فدراسیون بین المللی شرکت کرد که در آن مسابقات توانست رتبه سوم را کسب کند و در همان سال و در معتبرترین مسابقه پرورش اندام سال یعنی مسابقات مسترالمپیا توانست رتبه نهم را کسب کند.
دکستر جکسون در مسابقات مسترالمپیای 2007 توانست مقام سوم را بعد از رونی کلمن کسب کند ، اما برخی از کارشناسان می گویند که او لایق مقام اول و دوم در این مسابقات بود . به هر حال او ورزشکار بسیار قوی ای است که در نگه داشتن وزن خود و حجم دهی به عضلاتش با تفکر بسیار عمل کرده و به درجه بالایی رسیده است.
دکستر در میان بدنسازان دیگر از تناسب اندام و بدن خوش ترکیب خوبی برخوردار است و بارها عکس های بدن عضلانی او عکس صفحه اول مجله Muscular Development بوده است.
و بالاخره دکستر جکسون با تلاش و پشتکاری که داشت توانست در سال 2008 و در معتبرترین و مهمترین مسابقات سال یعنی در مسترالمپیا 2008 با پشت سر گذاشتن رقبای قدرتمند خود قهرمان این مسابقات شود.
او هم اکنون در ایالت جک اسنوویل فلوریدا امریکا زندگی می کند.

برخی از عـنـاویـن دکستر جکسون:

کسب مقام اول در مسابقه کمیته ملی بدنسازی امریکا و قهرمانی سنگین وزن در سال 1995

کسب مقام اول در مسابقه امریکای جنوبی و قهرمانی سنگین وزن در سال 1998

کسب مقام دوم در مسابقه جایزه بزرگ هانگاری در سال 2000

کسب مقام نهم در مسابقه مسترالمپیای در سال 2000

کسب مقام پنجم در مسابقه ارنولد کلاسیک در سال 2001

کسب مقام سوم در مسابقه جایزه بزرگ استرالیا در سال 2001

کسب مقام چهارم در مسابقه جایزه بزرگ انگلستان در سال 2001

کسب مقام دوم در مسابقه شب قهرمانان در سال 2001

کسب مقام دوم در مسابقه جایزه بزرگ استرالیا در سال 2002

کسب مقام اول در مسابقه جایزه بزرگ انگلستان در سال 2002

کسب مقام چهارم در مسابقه مسترالمپیای در سال 2002

کسب مقام چهارم در مسابقه ارنولد کلاسیک در سال 2003

کسب مقام سوم در مسابقه مسترالمپیای در سال 2003

کسب مقام اول در مسابقه حرفه ای نمایش قدرت در سال 2003

کسب مقام اول در مسابقه جایزه بزرگ استرالیا در سال 2004

کسب مقام اول در مسابقه حرفه ای ایرنمن در سال 2004

کسب مقام اول در مسابقه حرفه ای سن فرانسیسکو در سال 2004

کسب مقام اول در مسابقه حرفه ای ارنولد کلاسیک در سال 2005

کسب مقام اول در مسابقه حرفه ای ارنولد کلاسیک در سال 2006

کسب مقام چهارم در مسابقه مسترالمپیای در سال 2006

کسب مقام دوم در مسابقه حرفه ای ارنولد کلاسیک در سال 2007

کسب مقام سوم در مسابقه مسترالمپیای در سال 2007

کسب مقام اول در مسابقه مسترالمپیای در سال 2008نوشته شده توسط :amir jafary
یکشنبه 19 تیر 1390-12:56 ب.ظ

ایمپکت رستلینگ 2011.07.07

ایمپکت رستلینگ 2011.07.07: Avi

لینک دانلود ( لینک مستقیم ) ......................... حجم فایل : 748 مگابایت | فرمت: Aviنوشته شده توسط :amir jafary
یکشنبه 19 تیر 1390-11:38 ق.ظ

دبلیو دبلیو ای سوپراستارز 7 جولای - WWE Superstars 2011.07.07

 

مسابقات کشتی کج جدید دبلیو دبلیو ای سوپراستارز این هفته ...................................... WWE Superstars 2011.07.07

تاریخ برگزاری: 7 جولای 2011

مسابقاتی که در دبلیو دبلیو ای سوپراستارز این هفته برگزار گردید:

مسابقه اول: زاک رایدر درمقابل درو مک اینتایر ........................................................ Zack Ryder vs. DrewMcIntyre

مسابقه دوم: ناتالیا درمقابل آلیشیا فاکس ........................................................................ Alicia Fox vs. Natalia

مسابقه سوم: وید برت درمقابل دون گنزالس ......................................................... Wade Barret vs. Don Gonzaleنوشته شده توسط :amir jafary
یکشنبه 19 تیر 1390-11:35 ق.ظ

نتایج ایمپکت رستلینگ 7 جولای - Impact Wrestling 2011.07.07

 

مسابقات کشتی کج جدید ایمپکت رستلینگ این هفته .................... Impact Wrestling 2011.07.07 - High Quality Matches

تاریخ برگزاری: 7 جولای 2011

مسابقاتی که در ایمپکت رستلینگ این هفته برگزار گردید:

مسابقه اول: رابرت رود در مقابل کریمسون ................................................................ Robert Roode vs. Crimson

مسابقه دوم: تونی نسه درمقابل سورنسن در مقابل جک اوان ................... Tony Nese vs. Jesse Sorensen vs. Jack Evans

مسابقه سوم: ولوت اسکای درمقابل او دی بی و جکی .......................................... Velvet Sky vs. ODB & Miss Jackie

مسابقه چهارم: فتال فور وی مچ ............................ Christopher Daniels vs. AJ Styles vs. Jerry Lynn vs. Rob Van Dam

مسابقه پنجم: تگ تیم مچ .................................................... Matt Morgan & James Storm vs. The Pope & Devon

مسابقه ششم:هندیکپ مچ ................................... Kurt Angle & Sting vs. Abyss, Gunner, Scott Steiner & Bully Raنوشته شده توسط :amir jafary
یکشنبه 19 تیر 1390-11:28 ق.ظ
  نام: Bret Seargent Hart وزن: 105 کیلو گرم قد: 185 سانتی متر تاریخ تولد: 1957/02/07 تاریخ ورود به کشتی کج: 1976 محل تولد: کالگری ، کانادا فینیشر: The SharpeShooter مربی: Mr. Hito - Mr. Sakurada - Stu Hart - Harley Race لقبهای دیگر:  "The Cowboy" Bret Hart UK - Bret "Hitman" Hart - Excellence of Execution حرکات مورد علاقه ای که انجام میده: Elbow drop - Figure four around the ringpost Hart Attack - Snap Suplex - Inverted Atomic Drop افتخاراتش: Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Raul Castillo & Fidel Castillo - November 12, 1978 (Calgary) Commonwealth Mid-Heavyweight title defeating Norman Frederich Charles III (November 1978) Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Dynamite Kid & Sekigawa - January 26, 1979 (Calgary) Commonwealth Mid-Heavyweight title defeating Dynamite Kid (June 1, 1979) Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke - 1980 Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke  -May 1980 Stampede North American Heavyweight title defeating Duke Myers  -1980 Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Dynamite Kid & Loch Ness Monster (1980 Stampede International Tag Team titles w/Keith Hart defeating Dynamite Kid & Kasavudu  June 3, 1980 Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke  June 26, 1982 Stampede International Tag Team titles w/Leo Burke defeating Dynamite Kid & Duke Myres  June 29, 1982 Stampede North American Heavyweight title defeating Bad News Allen  October 17, 1982 Stampede North American Heavyweight title defeating Leo Burke  May 3, 1983 WWF Tag Team titles w/Jim Neidhart defeating the British Bulldogs January 26, 1987 WWF Tag Team titles w/Jim Neidhart defeating Demolition -Smash & Crush-  August 27, 1990 - Summerslam WWF Intercontinental title defeating Mr. Perfect  August 26, 1991 - Summerslam WWF King of the Ring  September 7, 1991 WWF Intercontinental title defeating Roddy Piper  April 5, 1992 = Wrestlemania 8 WWF Heavyweight title defeating Ric Flair  October 12, 1992 WWF King of the Ring  June 13, 1993 WWF Royal Rumble Co-winner w/Lex Luger  January 22, 1994 WWF Heavyweight title defeating Yokozuna  March 20, 1994 - Wrestlemania 10 WWF Heavyweight title defeating Diesel  November 19, 1995 - Survivor Series WWF Heavyweight title defeating Steve Austin & Undertaker & Vader  February 16, 1997 - In Your House WWF Heavyweight title defeating The Undertaker  August 3, 1997 - Summerslam WCW United States Heavyweight title defeating Diamond Dallas Page to win vacant title July 20, 1998 WCW United States Heavyweight title defeating Lex Luger  September 13, 1998 CW United States Heavyweight title defeating Diamond Dallas Page  November 30, 1998 WCW United States Heavyweight title defeating Bill Goldberg October 25, 1999 WCW World Tag Team titles w/Bill Goldberg defeating Ron & Don Harris  December 9, 1999 WCW World Heavyweight title defeating Chris Benoit in a Tournament  November 21, 1999 WCW World Heavyweight title defeating Bill Goldberg - December 20, 1999

نوشته شده توسط :amir jafary
شنبه 18 تیر 1390-11:05 ق.ظ  • تعداد صفحات :3
  • 1  
  • 2  
  • 3